Dane teleadresowe firm w wynikach wyszukiwania

NetSprint.pl we współpracy z Eniro Polska rozpoczął prezentowanie danych teleadresowych firm w wynikach wyszukiwania. Udostępniona została również możliwość przeszukiwania bazy 1,1 mln firm dostarczanej przez Panoramę Firm.

NetSprint.pl umożliwił prezentowanie adresu i telefonu do firm, których strony internetowe znajdą się w wynikach wyszukiwania użytkowników. Integracja wyników wyszukiwania z danymi teleadresowymi spółek nazwana została linkiem teleadresowym.

Nasi użytkownicy sygnalizowali nam, że poszukując informacji na temat konkretnych produktów lub usług, chcieliby również mieć możliwość łatwego znalezienia numeru telefonu do danej firmy, bez konieczności przeszukiwania jej serwisu WWW w poszukiwaniu kontaktu - zaznaczył Artur Banach, prezes NetSprint.pl - W wielu przypadkach telefon wciąż pozostaje najwygodniejszym kanałem pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty poszczególnych przedsiębiorstw. W najbliższych dniach udostępnimy również możliwość bezpłatnego prezentowania linków teleadresowych właścicielom firm, którzy jeszcze nie znaleźli się w bazie naszego partnera.

Od kilku dni użytkownicy NetSprint.pl mogą także korzystać z kolejnej nowej funkcjonalności - zakładki Firmy. Znajdujące się tam kontakty pochodzą z bazy 1,1 mln firm udostępnionej również przez Panoramę Firm.

Więcej informacji:

http://www.netsprint.pl/serwis/companies