Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Dalej o PBI. Ad.net broni swojej bramki

Stanowisko domu mediowego Media Contacts w sprawie rankingu największych podmiotów na polskim e-rynku przygotowanego przez sieci reklamowe zamiast zakończyć kłótnię, otwarło nowe spory. Ad.net przedstawia swój punkt widzenia.

Media Contacts uważa, że publikowanie przez sieci danych ich produktów zasięgowych w zestawieniu z portalami "jest pozbawione logiki i jakiejkolwiek wartości dla reklamodawców" (więcej na ten temat w artykule: Dla zdezorientowanych. Kto jest największy w polskim internecie?!). Z kolei Ad.net uważa, że jest dostawcą powierzchni reklamowej o największym potencjale dotarcia niż jakikolwiek portal w Polsce.

"Nigdy nie otrzymaliśmy ze strony Media Contacts zapytania, które dotyczyłoby dotarcia do pełnego potencjału naszej sieci" - odpowiada Adam Kwaśniewski z Ad.netu na zarzuty Sławomira Kornickiego, który zaznaczył, że rankingi sieci reklamowych są informacją mylną i całkowicie bezużyteczną - "Tym bardziej zdziwieni jesteśmy kategorycznym tonem wypowiedzi Sławomira Kornickiego, gdyż taki produkt jest jak najbardziej możliwy do stworzenia i realizacji i chętnie go klientom za pośrednictwem Media Contacts zaproponujemy."

Ad.net nie zgadza się również z twierdzeniem, że wprowadza reklamodawców w błąd. "Domy sprzedaży to dostawcy oferujący potencjalnemu klientowi jak najszerszy zakres możliwości i jak największy zasięg, a Ad.net jest największym z takich e-dostawców na polskim rynku reklamy internetowej" - przedstawia swoją rację szef Ad.netu - "Nie mylmy klienta, reklamodawcy lub działającego w jego imieniu pośrednika z dostawcą, rozumianym także jako sieć reklamowa."

Jak zakończy się dyskusja? Czy dojdzie do zmiany drzewka mediów w PBI? Będziemy o tym na bieżąco informować.