Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Czwartkowy przegląd prasy

Kaczmarski Inkasso zapowiada, że na początku sierpnia ruszy pełna parą jego Biuro Informacji Gospodarczej. Banki eliminują papier z rozliczeń. Perspektywa odbicia na rynku reklamy pomogła notowaniom Interii.

GAZETA WYBORCZA

Drżyjcie dłużnicyKaczmarski Inkasso zapowiada, że na początku sierpnia ruszy pełna parą jego Biuro Informacji Gospodarczej z danymi wszelkiej maści dłużników. Pod koniec roku zyska konkurenta – w sprawie utworzenia BIG-u porozumiała się kilka potężnych spółek z różnych sektorów. (s. 16)

Milionerzy w sieciZnany teleturniej milionerzy doczekał się w Polsce swojej internetowej wersji – uruchomienie opartej na jego zasadach płatnej gry zapowiada na dziś Onet.pl (s. 18)

PULS BIZNESU

Banki bliżej ElixiruZa niespełna rok banki nie będą mogły realizować zleceń płatniczych w formie papierowej. Na początku lipca już cztery banki wyeliminowały papier z rozliczeń. (s. 8)

Kolejny technoparkNa terenie Gliwic mają zostać zrealizowane dwa projekty – Technopark Gliwice i Nowe Gliwice. Ich celem jest stworzenie dogodnych warunków do rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. (s. 10)

PARKIET

WP benchmarkiemCzerwcowa transakcja akcjami Wirtualnej Polski i perspektywa odbicia na rynku reklamy pomogły notowaniom krakowskiego portalu Interia.pl. Od początku lipca kurs spółki wzrósł o 12%. Wczoraj zyskał 2,3% i wyniósł 4,55 zł. (s. 2)