Czwartkowy Przegląd Prasy

Radio kusi słuchaczy w Internecie... Prawo jazdy z Internetu już za rok... Możesz kupić polisę na Allegro... Nie będzie komputerów dla gimnazjalistów... Kryzys nie jest ulubionym słowem polskich menedżerów...

COMPUTERWORLD

Układanie worków z cyberpiaskiemOpracowana nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego, nad którą obecnie pracuje Sejm, definiuje w nieco zmodyfikowany sposób powinności operatorów w związku z możliwością wystąpienia sytuacji szczególnych zagrożeń.

http://p1.idg.pl/r/b6426

MSP STANDARD

Tymczasowy informatykCo zrobić w momencie kiedy potrzeby biznesowe wymuszają rozwój środowiska IT lub kompetencji departamentu IT, ale środków na dodatkowy etat nie ma?

http://p1.idg.pl/r/c699d

Kryzys nie jest ulubionym słowem polskich menedżerówKryzys trwale zmieni światową gospodarkę, uważają menedżerowie z 14 krajów świata. Z chóru wyłamują się polscy menedżerowie, przekonani, że kryzys potrwa krótko a potem wszystko wróci do normy.

http://p1.idg.pl/r/3bace

RZECZPOSPOLITA

Radio kusi słuchaczy w InternecieSieciowe platformy radiowe mogą zacząć szybko zarabiać, gdy staną się płatne.

http://www.rp.pl/artykul/67344,258881_Radio_kusi_sluchaczy_w_Internecie.html

Prawo jazdy z Internetu już za rokRuszają przygotowania do uruchomienia systemu, który pozwoli kierowcom na wyrobienie prawa jazdy drogą elektroniczną.

http://www.rp.pl/artykul/4,258840_Prawo_jazdy_z_Internetu_juz_za_rok.html

GAZETA WYBORCZA

Wylicytuj sobie polisęWybierasz się na narty lub snowboard? Zamiast biec do agenta ubezpieczeniowego, możesz kupić polisę na Allegro. Jeśli pomysł chwyci, wkrótce na internetowych aukcjach mogą się pojawić także inne ubezpieczenia.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,33405,6237562,Wylicytuj_sobie_polise.html

POLSKA

Tanich podręczników i laptopów nie będzieRządowy program "Komputer dla ucznia", dzięki któremu każdy polski gimnazjalista miał dostać laptopa, został wstrzymany.

http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/83189,tanich-podrecznikow-i-laptopow-nie-bedzie,id,t.html