Czwartkowy Przegląd Prasy

TP faworyzuje Centertela... Służby specjalne zainteresowane nowoczesnymi technologiami... Wzrosła liczba awarii na łączach TP... Coraz lepsza wiedza o rynku pracy w Polsce... Prezes prosi o pomoc związki zawodowe TP...

COMPUTERWORLD

Coraz lepsza wiedza o rynku pracy w PolsceRozwiązania analityczne zastosowane w Systemie Informacyjnym Publicznych Służb Zatrudnienia Syriusz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie instrumentów aktywizacji zawodowej Polaków.

http://p1.idg.pl/r/15387

W Polsce będą rozwijane systemy CRM OracleOutbox Polska podpisała umowę z centralą Oracle w Stanach Zjednoczonych na dostawę rozszerzeń do produktów CRM Siebel i PeopleSoft.

http://p1.idg.pl/r/af4a6

MSPStandard

Wirtualizacja a pamięci masoweOstatni akcent naszej konferencji "Wirtualizacja i centralizacja zasobów IT" dotyczył współdziałania rozwiązań wirtualizacyjnych na poziomie serwerów z rozwiązaniami wirtualizującymi na poziomie macierzy.

http://p1.idg.pl/r/1e6be

RZECZPOSPOLITA

TP faworyzuje Centertela Alternatywni operatorzy są dyskryminowani - uważa UKE. To dlatego urząd dąży do podziału narodowego operatora. Wczoraj zyskał nowy argument.

http://www.rp.pl/artykul/19417,235957_TP_faworyzuje_Centertela_.html

Nie da się inwigilować wszystkichSłużby specjalne dostały do rąk potężną broń - uważa Michał Adamczyk.

http://www.rp.pl/artykul/62956,235922_Nie_da_sie_inwigilowac_wszystkich.html

GAZETA PRAWNA

Internet: w październiku wzrosła liczba awarii na łączach TPŁącza internetowe kupowane hurtowo od Telekomunikacji Polskiej przez operatorów alternatywnych psują się 2,24 razy częściej niż linie, na których TP świadczy usługę Neostrada.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/101250,internet_w_pazdzierniku_wzrosla_liczba_awarii_na_laczach_tp.html

PARKIET

Prezes prosi o pomoc związki zawodowe TPPrezes Telekomunikacji Polskiej Maciej Witucki w liście, do którego dotarliśmy, apeluje do pracowników spółki o "udział w publicznej dyskusji" o podziale firmy.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=635641