Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Czwartkowy Przegląd Prasy

GTS kupione... PTK Centertel i Polkomtel w pierwszej 20 w Europie... Znów SMS-owy rekord... Płyną miliony do e-biznesu...

COMPUTERWORLD

Pięciu użytkowników z piekła rodemPracownicy działów IT odpowiedzialni są za prawidłowe funkcjonowanie całego środowiska IT. Ten skomplikowany system to jednak również użytkownicy. Dla typowych informatyków jakikolwiek kontakt z użytkownikami często bywa denerwujący. Przedstawiamy pięć najgorszych typów użytkowników, których można spotkać w każdej firmie.

http://p1.idg.pl/r/9745b

RZECZPOSPOLITA

GTS kupioneKonsorcjum funduszy inwestycyjnych kupiło grupę firm telekomunikacyjnych GTS Central Europe. Należy do niej także polski operator GTS Energis (ok. 400 mln zł przychodów rocznie).

http://rp.pl/artykul/79447.html

Płyną miliony do e-biznesuPo serii przejęć, m.in. Allegro i gadu-gadu, rośnie zainteresowanie naszymi e-firmami. Z szacunków "Rz" wynika, że w najbliższym czasie w spółki tej branży blisko 700 mln zł chcą zainwestować zarówno fundusze działające już w kraju, jak i te dopiero wchodzące na polski rynek

http://rp.pl/artykul/79442.html

GAZETA PRAWNA

PTK Centertel i Polkomtel w pierwszej 20 w EuropiePTK Centertel i Polkomtel po III kwartale utrzymały się na 19. i 20. miejscu w rankingu największych europejskich operatorów komórkowych.

http://p1.idg.pl/r/4e269

GAZETA WYBORCZA

Znów SMS-owy rekord?Polacy coraz częściej zamiast świątecznych kartek wysyłają SMS-y. Klienci PTC wysłali w tegoroczną Wigilię 167 mln SMS-ów i 890 tys. MMS-ów.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4791494.html

DZIENNIK

iPod zadba o uszyPopularny iPod zadba o nasz słuch. Najnowsza wersja popularnego odtwarzacza mp3 sprawdzi jak długo słuchamy muzyki. Jeśli gadżet uzna, że juz mamy za długo w uszach słuchawki, to urządzenie wyciszy.

http://www.dziennik.pl/nauka/hitech/article100959/iPod_zadba_o_uszy.html

NEWSWEEK

Łebski WebCzym będzie Web 3.0? Początkiem nowego rozdziału w historii naszej cywilizacji. A tak konkretnie?

http://www.newsweek.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=21642

(skrót artykułu dostępny po zalogowaniu się)