Czterykaty.pl w nowej szacie

Należący do Agory serwis Czterykaty.pl zyskał nowy układ strony i odświeżoną szatę graficzną. Internauci mają teraz dostęp do nowych funkcjonalności - np. narzędzi do projektowania wnętrz, a także materiałów wideo z poradami ekspertów.

Serwishttp://Czterykaty.pl w odświeżonej szacie graficznej autorstwa Małgorzaty Ochmańskiej zyskał nowy układ strony oraz dodatkowe funkcjonalności. Na witrynie znaleźć można prezentacje, porady oraz pomysły, jak efektownie zaprojektować, urządzić i udekorować wnętrza, które pogrupowane są w tematyczne działy (m.in. przezentacje mieszkań, metamorfozy, dekoracje, kolor i wzór) lub dostępne za pomocą wewnętrzej wyszukiwarki.

Stawiamy na bogactwo i różnorodność treści. Serwis wzbogaciliśmy setkami zdjęć, porad i artykułów. Nowością godna uwagi są także filmy wideo z dekoratorskimi poradami stylistów - o zmianach na stronie opowiada Ilona Szajkowska, wydawca "Czterech Kątów".

Czterykaty.pl w nowej szacie

Czterykaty.pl

Na stronie Czterykaty.pl można korzystać także z szeregu użytecznych narzędzi, które pozwalają lepiej zaplanować zmiany aranżacji wnętrza: wirtualnie pomalować mieszkanie, zmienić kolor obić i zasłon, dobrać odpowiednią barwę i rodzaj podłogi lub - dzięki trikom optycznym - poprawić proporcje wnętrza.

Źródło: AGORA