Czerwcowe imprezy e-commerce w Europie

Gorący czerwiec to miesiąc, w którym odbędzie się w Europie pięć dużych imprez e-commerce. Na których warto się pojawić?

W dniach 5-7 czerwca szwajcarska Bazylea będzie gościć Magnolia Conference. Jest to spotkanie organizowane przez twórców popularnej, biznesowej platformy CMS, a obecność zapowiedziało ponad trzystu specjalistów od handlu online. Natomiast 16 czerwca w Monachium odbędzie się Treffpunkt E-Commerce. To z kolei spotkanie organizowane jest przez europejskie stowarzyszenie sprzedawców online. Pięć dni później w Londynie zaczyna się trzydniowa konferencja eTail Europe 2016. Podczas 80-ciu zaplanowanych prelekcji główny nacisk zostanie położony na sprzedaż wielokanałową.

Czerwcowe imprezy e-commerce w Europie

Kolejna branżowa impreza również będzie mieć miejsce w stolicy Wielkiej Brytanii. Jak zdradza to jej nazwa - Open Mobile Summit London - poświęcona zostanie głównie sprzedaży mobilnej. Wśród prelegentów pojawią przedstawiciele Spotify, Just Eat, Shazam, Delivery Hero i Coca-Coli. Ostatniego dnia czerwca w tym samym mieście odbędzie się również Online and Digital Electronics Summit 2016. Tutaj nacisk położony zostanie na handel online elektroniką oraz optymalizacji strategii sprzedażowych.