Coverstory.pl: krok dalej niż Pudelek

Nowy plotkarski portal od o2.pl skierowany jest do wymagającego czytelnika. Jego wyróżnikiem ma być "pazur", ostry redakcyjny komentarz oraz szukanie odpowiedzi na pytanie: Co można zrobić dla 5 minut sławy?

Celem twórców kolejnego plotkarskiego serwisu z portfolio o2.pl Coverstory.pl jest wzbogacenie zwykłych historii z życia celebrities o analityczne i stonowane oceny oraz redakcyjne komentarze.

Przełom, jaki dokonał się w stosunku zwykłych ludzi do celebrities, między innymi dzięki publikacjom Pudelka, miał duży wpływ na nas wszystkich. Teraz chcemy pójść o krok dalej - z dystansem do redakcyjnej roli opisywać życie ludzi sławnych i prowadzić z nimi otwarty dialog - mówi Rafał Werczyński, redaktor naczelny serwisu. Interesują nas ich motywacje i cele - jak wiele można poświęcić dla pięciu minut sławy?

Oprócz działów typowych dla plotkarskich serwisów poświęconych najnowszym wiadomościom i plotkom z życia gwiazd oraz sesjom zdjęciowym na Coverstory.pl znajduje się również sekcja "Co słychać na mieście". Ma być wyróżnikiem serwisu budującym jego przewagę konkurencyjną poprzez teksty o charakterze publicystycznym z elementami diagnozy społecznej.

Coverstory.pl: krok dalej niż Pudelek

Coverstory.pl

Czy Coverstory.pl zbliży się do czołówki plotkarskiej elity? Pudelek.pl w sierpniu br odwiedziło ponad 1 mln 868 tys. użytkowników (real users), kozaczek.pl przyciągnął 1 mln internautów, a plotek.pl czytało 992 tys. użytkowników (Megapanel PBI/Gemius).