Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Coraz lepiej z e-handlem

W czasie trzech pierwszych tygodni listopada Amerykanie wydali na zakupy online 4,5 mld. USD – wynika z badań przeprowadzonych przez Goldman Sachs, Harris Interactive oraz Nielsen NetRatings.

Z badań wynika zatem, że wartość amerykańskiego e-handlu wzrosła w porównaniu z analogicznym okresem roku poprzedniego o 1 mld. USD. W miarę upływu czasu i zbliżania się amerykańskiego Święta Dziękczynienia, a także okresu przedgwiazdkowego, systematycznie rosły wydatki na e-zakupy. Z opublikowanego raportu wynika także, że w ostatnim tygodniu trwania badania (trzecim tygodniu listopada) średnia kwota, wydana przez jednego internautę na zakupy w Sieci wyniosła 88 USD. Oznacza to 22-proc. wzrost w stosunku do średnich wydatków w pierwszym tygodniu listopada oraz 8-proc. wzrost w stosunku do analogicznego, trzeciego tygodnia listopada w roku ubiegłym.