Co jest grane w Targeo.pl

W lokalizatorze Targeo.pl pojawiło się kilka nowych funkcji. Użytkownicy serwisu, których jest ok. 400 tys. (wg ostatniego Megalanelu PBI/Gemius), otrzymali mapę z widoczną numeracją budynków, a dzięki współpracy z Gazeta.pl, również możliwość poznania opisów i recenzji filmów, repertuaru kinowego w całej Polsce oraz wyszukiwarkę filmów. Wszystko to oparte o informacje publikowane w serwisie Co Jest Grane.

- "Kontent lokalizowany uważamy za interesujący kierunek rozwoju - Agora dysponuje wysokiej jakości treściami lokalizowanymi, więc współpraca z serwisami mapowymi jest dla nas naturalna" - podkreśla Robert Stalmach, dyrektor treści i usług mobilnych w Agorze. Opisy punktów użyteczności publicznej (POI) w Targeo.pl zostały opracowane we współpracy z wydawnictwem Pascal.

Co jeszcze się zminiło? Wyszukiwanie w serwisie ułatwia teraz minimapka poglądowa. - Poza szczegółowym opisem trasy i wydrukiem listy manewrów, dodaliśmy również funkcję eksportu trasy do AutoMapy - mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo Sp. z

o.o., operatora serwisu Targeo.pl. Posiadacze systemu GPS marki AutoMapa mogą teraz zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl na dużym ekranie komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapą.

Co jest grane w Targeo.pl

W nowym Targeo jest też coś dla osób nie posiadających samochodu. Mapy zawierają dokładne lokalizacje przystanków oraz bieżące rozkłady jazdy komunikacji miejskiej. Serwis jest aktualnie dostępny dla Warszawy i okolic, a wkrótce zostanie rozszerzony o kolejne miasta. Rozkłady są dostępne również w mobilnej wersji Targeo na telefony komórkowe - w aplikacjach Targeo.mobi i Drogowskaźnik.