Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Co jest grane w Targeo.pl

W lokalizatorze Targeo.pl pojawiło się kilka nowych funkcji. Użytkownicy serwisu, których jest ok. 400 tys. (wg ostatniego Megalanelu PBI/Gemius), otrzymali mapę z widoczną numeracją budynków, a dzięki współpracy z Gazeta.pl, również możliwość poznania opisów i recenzji filmów, repertuaru kinowego w całej Polsce oraz wyszukiwarkę filmów. Wszystko to oparte o informacje publikowane w serwisie Co Jest Grane.

- "Kontent lokalizowany uważamy za interesujący kierunek rozwoju - Agora dysponuje wysokiej jakości treściami lokalizowanymi, więc współpraca z serwisami mapowymi jest dla nas naturalna" - podkreśla Robert Stalmach, dyrektor treści i usług mobilnych w Agorze. Opisy punktów użyteczności publicznej (POI) w Targeo.pl zostały opracowane we współpracy z wydawnictwem Pascal.

Co jeszcze się zminiło? Wyszukiwanie w serwisie ułatwia teraz minimapka poglądowa. - Poza szczegółowym opisem trasy i wydrukiem listy manewrów, dodaliśmy również funkcję eksportu trasy do AutoMapy - mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu Indigo Sp. z

o.o., operatora serwisu Targeo.pl. Posiadacze systemu GPS marki AutoMapa mogą teraz zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl na dużym ekranie komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapą.

Co jest grane w Targeo.pl

W nowym Targeo jest też coś dla osób nie posiadających samochodu. Mapy zawierają dokładne lokalizacje przystanków oraz bieżące rozkłady jazdy komunikacji miejskiej. Serwis jest aktualnie dostępny dla Warszawy i okolic, a wkrótce zostanie rozszerzony o kolejne miasta. Rozkłady są dostępne również w mobilnej wersji Targeo na telefony komórkowe - w aplikacjach Targeo.mobi i Drogowskaźnik.