Click Shop - nowa platforma sklepowa od home.pl

Click Shop to nowe rozwiązanie dla wszystkich sprzedawców handlujących w sieci. Sklep internetowy udostępniony przez home.pl to platforma, która ma efektywnie wspierać działania sprzedażowe. Funkcjonalność sklepu wzbogaca duża ilość dodatków i usług ułatwiających prowadzenie biznesu.

Click Shop oferuje ułatwienia szybkiej realizacji zamówień, prostsze i bardziej przejrzyste zarządzanie magazynem oraz obsługę bezpiecznych płatności. Ciekawostką jest również nowo wdrożony pulpit startowy, który umożliwia szybką reakcję właściciela na wydarzenia w jego sklepie. Style graficzne pozwalają z kolei na dostosowanie elementów wyglądu strony bez dużej wiedzy technologicznej.

Home.pl udostępnił Click Shop w ramach akcji Internetowa Rewolucja realizowanej z Google i PKPP Lewiatan. Jej celem jest popularyzacja handlu internetowego wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

"E-handel wkroczył w kolejny etap dynamicznego rozwoju. Jest to główny powód naszej decyzji o stworzeniu nowego sklepu internetowego. Nowoczesne technologie dostosowaliśmy do realnych potrzeb użytkowników oraz wymogów coraz bardziej konkurencyjnego rynku, a następnie ubraliśmy je w intuicyjny i przejrzysty interfejs.

Tak właśnie narodził się Click Shop, który jest czymś więcej niż tylko e- sklepem - to również cały pakiet usług i partnerów, dzięki którym każdy jest w stanie szybko uruchomić biznes w sieci, nie ponosząc przy tym dużych kosztów" - mówi Paweł Owczarek, opiekun branży e-commerce w home.pl

Usługę Click Shop można wykupić w promocyjnej cenie 48 zł, a Click Shop Premium za 72 zł miesięcznie. Każdy kto chce wypróbować działanie sklepu, może go testować za darmo przez dwa tygodnie.