Chello przyspiesza

Firma UPC Telewizja Kablowa poinformowała o zwiększeniu prędkość swojej usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu chello. Przyspieszenie, które nastąpić ma do połowy czerwca, dotyczyć będzie obu wariantów usługi - zarówno chello classic, jak i chello plus. UPC jest kolejnym już operatorem, który zdecydował się na zwiększenie transferu - wcześniej zrobiły to TP SA oraz Aster.

Chello classic przyspieszone zostanie z 512 kbps do 768 kbps, zaś chello plus - z 768 kbps/128 kbps (download/upload) do 1 Mbps/256 kbps. Przedstawiciele UPC zapowiedzieli jednocześnie, że cena usług pozostanie niezmieniona (od 129 zł miesięcznie za chello classic i od 199 zł za chello plus). Przyspieszenie ma nastąpić najpóźniej do połowy czerwca.

Chello przyspiesza

Szczegóły oferty UPC

Więcej informacji:

http://www.chello.pl

Warto wspomnieć, że UPC nie jest pierwszym operatorem, który zdecydował się na podobny krok - wcześniej o przyspieszeniu swoich usług dostępowych informowała Telekomunikacja Polska (która przyspieszyła oba warianty usługi Neostrada -http://www.idg.pl/news/65598.html ) oraz firma Aster City Cable -http://www.pcworld.pl/news/66351.html .