Ceneo porównuje ceny samochodów

Porównywarka Ceneo zaprezentowała w tym tygodniu nową kategorię produktów. Kategoria jest dość nietypowa, gdyż mowa jest o porównaniu cen nowych samochodów.

Oferty prezentowane na Ceneo pochodzą z serwisu {{a:http://mojeauto.pl/}}MojeAuto.pl. Od przyszłego tygodnia pojawią się także oferty z Otomoto.pl. Oba serwisy należą do Grupy Allegro.

W chwili obecnej w ramach tej kategorii użytkownik już może znaleźć ponad 2000 modeli samochodów, co łącznie daje około 13 000 ofert. Aby wybrać odpowiedni dla siebie model samochodu, można skorzystać z całej gamy filtrów, jak chociażby marka samochodu, rodzaj nadwozia, czy też rodzaj silnika.

"Od początku naszej działalności na Ceneo istnieje kategoria Motoryzacja, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród naszych użytkowników. Do niedawna osią tej kategorii były opony, jakiś czas temu zaczęliśmy systematycznie rozwijać dział części samochodowych. Nadszedł czas na samochody - mówi Agata Kowalewska z Działu Jakości Ceneo - "Konsekwentnie staramy się realizować jeden z głównych celów działania naszej organizacji, jakim jest dawanie naszym użytkownikom możliwości znalezienia w jednym miejscu wszystkiego czego szukają. Motoryzacja bez samochodów była niepełna". - dodaje

Pierwsze dni pokazują, że zapotrzebowanie na samochody na Ceneo było spore, gdyż nowa kategoria cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników.