Ceneo.pl stworzyło Alleprezenty.pl

Spółka Ceneo przygotowała nowy serwis internetowy - AllePrezenty.pl, gdzie zespół Ceneo.pl proponuje użytkownikom specjalnie wyselekcjonowane produkty na takie okazje, jak Urodziny, Imieniny, Gwiazdka czy Dzień Kobiet. Właściciele liczą, że serwis stanie się równie popularny wśród użytkowników jak samo Ceneo.

Aby znaleźć najbardziej odpowiadajace oferty na AllePrezenty.pl, należy wybrać płeć obdarowywanej osoby, jej wiek oraz okazję, na jaką chcemy znaleźć podarunek (Parapetówka, Komunia Święta). Wszystkie propozycje prezentów będą pochodziły ze sklepów, które podjęły współpracę z Ceneo.

"Powstanie Alleprezenty.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i liczne zapytania użytkowników." - mówi Maciej Ziemczonek Marketing Manager Ceneo.pl - "Liczymy, że serwis stanie się równie popularny wśród użytkowników jak samo Ceneo". - dodaje.

Produkty do poszczególnych kategorii są dobierane przez pracowników Ceneo, ale użytkownicy będą mieli możliwość oceny, czy ich zdaniem dany produkt jest dobrym pomysłem na prezent na tę konkretną okazję. Dla mniej zdecydowanych przygotowano zestaw przewodników zakupowych, w których można znaleźć masę porad o kupowaniu prezentów.

Ceneo.pl stworzyło Alleprezenty.pl

Każdy odwiedzający będzie miał także możliwość tworzenia własnej listy prezentów. Taką listę będzie można wysłać na podany adres mailowy. Innym serwisem, który na możliwości tworzenia listy prezentów oparł swoją działalność jest m.in. Chce.to, powstały w wyniku inwestycji Business Angel Seedfund.