Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

CNN International na YouTube o Davos

CNN International nawiązało współpracę z serwisem YouTube, która pozwoli opinii publicznej wziąć udział w relacjach ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

CNN International na YouTube o Davos

PC World 2/2009 to bez wątpienia najlepsze i najpełniejsze na rynku omówienie sposobów na ściąganie filmów i MP3 z YouTube i Wrzuty.

Równolegle do relacji telewizyjnych i online na temat forum, CNN wraz z YouTube będzie zbierać komentarze widzów na temat administracji Obamy i jej wpływu na światową gospodarkę.

Główna korespondentka CNN do spraw międzynarodowych Christiane Amanpour nagrała specjalny klip dostępny pod adresemhttp://www.youtube.com/davos, w którym zapowiada debatę "Dateline Davos: Obama's World" i zachęca użytkowników YouTube do nadsyłania swoich odpowiedzi na pytanie: "Czy administracja Obamy będzie miała wpływ na poprawę sytuacji na świecie w 2009 roku?" Najlepsze komentarze zostaną wyemitowane na antenie CNN International w ciągu tygodnia relacji z Davos.

Amanpour poprowadzi również dyskusję panelową pt. "Dateline Davos: Obama's World" w której udział wezmą: brytyjski minister spraw zagranicznych David Miliband, dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA) Mohammed El Baradei, premier Kenii Raila Odinga i francuski minister spraw zagranicznych Bernard Kouchner.

- Jeszcze nigdy opinia publiczna nie maiła tak dużo do powiedzenia w sprawie tego jak światowi przywódcy radzą sobie z kryzysem finansowym. Nasza współpraca z YouTube daje widzom możliwość zabrania głosu w debacie - powiedział Mike McCarthy, wiceprezes CNN International.