Były Prezes INFOR Biznes w SARE

Do kadry zarządzającej Grupy SARE dołączył Dariusz Piekarski. Będzie on pełnił funkcję dyrektora zarządzającego SARE i odpowiadał za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie spółką.

Były Prezes INFOR Biznes w  SARE

Dariusz Piekarski, dyrektor zarządzający SARE

Dariusz Piekarski jako prezes INFOR Biznes odpowiedzialny był za wprowadzenie nowego serwisu internetowego w kategorii finanse - forsal.pl, przejęcie większościowych udziałów w Total Money i Dzienniku Internautów, wprowadzenie nowych płatnych serwisów internetowych o tematyce księgowość i kadry. Współuczestniczył też w działaniach pozycjonujących grupę INFOR PL na trzecim miejscu w rankingu Gemius Biznes Prawo Finanse. Z kolei w wydawnictwie FORUM jako dyrektor wydawniczy kierował pracami mającymi na celu wprowadzenie na rynek nowych, rentownych tytułów i serwisów o tematyce branżowej.

"Aktualnie w ramach Grupy Kapitałowej SARE S.A. przygotowujemy się do zintensyfikowania działań na rzecz stabilizacji pozycji na rynku krajowym i ekspansji zagranicznej. W związku z tym zarząd zdecydował się powierzyć Dariuszowi Piekarskiemu zadanie całościowego zarządzania SARE. Jego doświadczenie i dotychczasowa kariera zawodowa to ogromny kapitał, który pozwoli na dalszą realizację ambitnych założeń rozwoju spółki" - mówi Tomasz Pruszczyński, prezes zarządu firmy.

Jak informują przedstawiciele firmy, w ciągu ostatnich dwóch lat firma przeszła ogromne przeobrażenia. W 2010 r. wdrożono nowe, zaawansowane funkcje w systemie, wprowadzono na rynek e-mail marketingu autorskie oprogramowanie SAREscript oraz rozpoczęto budowę Grupy SARE. "W 2011 roku odnotowywany jest systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży systemu SARE wśród klientów krajowych i zagranicznych, na co wpływ miało powiększenie działu New Business i konsekwentna realizacja przyjętej strategii rozwoju" - piszą w oficjalnym komunikacie.

Dotychczasowy dyrektor zarządzający Krzysztof Dębowski pozostanie na stanowisku członka zarządu SARE.