Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Były Prezes INFOR Biznes w SARE

Do kadry zarządzającej Grupy SARE dołączył Dariusz Piekarski. Będzie on pełnił funkcję dyrektora zarządzającego SARE i odpowiadał za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie spółką.

Były Prezes INFOR Biznes w  SARE

Dariusz Piekarski, dyrektor zarządzający SARE

Dariusz Piekarski jako prezes INFOR Biznes odpowiedzialny był za wprowadzenie nowego serwisu internetowego w kategorii finanse - forsal.pl, przejęcie większościowych udziałów w Total Money i Dzienniku Internautów, wprowadzenie nowych płatnych serwisów internetowych o tematyce księgowość i kadry. Współuczestniczył też w działaniach pozycjonujących grupę INFOR PL na trzecim miejscu w rankingu Gemius Biznes Prawo Finanse. Z kolei w wydawnictwie FORUM jako dyrektor wydawniczy kierował pracami mającymi na celu wprowadzenie na rynek nowych, rentownych tytułów i serwisów o tematyce branżowej.

"Aktualnie w ramach Grupy Kapitałowej SARE S.A. przygotowujemy się do zintensyfikowania działań na rzecz stabilizacji pozycji na rynku krajowym i ekspansji zagranicznej. W związku z tym zarząd zdecydował się powierzyć Dariuszowi Piekarskiemu zadanie całościowego zarządzania SARE. Jego doświadczenie i dotychczasowa kariera zawodowa to ogromny kapitał, który pozwoli na dalszą realizację ambitnych założeń rozwoju spółki" - mówi Tomasz Pruszczyński, prezes zarządu firmy.

Jak informują przedstawiciele firmy, w ciągu ostatnich dwóch lat firma przeszła ogromne przeobrażenia. W 2010 r. wdrożono nowe, zaawansowane funkcje w systemie, wprowadzono na rynek e-mail marketingu autorskie oprogramowanie SAREscript oraz rozpoczęto budowę Grupy SARE. "W 2011 roku odnotowywany jest systematyczny wzrost przychodów ze sprzedaży systemu SARE wśród klientów krajowych i zagranicznych, na co wpływ miało powiększenie działu New Business i konsekwentna realizacja przyjętej strategii rozwoju" - piszą w oficjalnym komunikacie.

Dotychczasowy dyrektor zarządzający Krzysztof Dębowski pozostanie na stanowisku członka zarządu SARE.