Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Britney Spears, KaZaA i Harry Potter

To najczęstsze zapytania wpisywane do wyszukiwarek internetowych w 2003 roku. Internauci w minionym roku szukali głównie informacji o gwiazdach muzyki, filmu i sportu. Tak wynika z rankingów haseł opublikowanych przez największe mechanizmy wyszukiwawcze.

Top listy zapytań przedstawiły: Google, Yahoo! oraz Lycos. W Google najczęściej

Britney Spears, KaZaA i Harry Potter

Wyniki Google

szukano danych o Britney Spears. Piosenkarka pojawiła się w top liście również w dwóch pozostałych mechanizmach wyszukiwawczych (odpowiednio na 4 i 2 miejscu).

Spora grupa użytkowników interesowała się programem KaZaA – było to top zapytanie w Yahoo! oraz Lycos.

Britney Spears, KaZaA i Harry Potter

Ranking haseł Yahoo!

W rankingach haseł wyszukiwarek dominowały jednak nazwiska estrady. Użytkownicy Google często wpisywali imię Sharkiry, korzystający z Yahoo! pytali o Eminema oraz Christinę Aquilerę, natomiast posiadacze Lycosa ciekawili się doniesieniami o Pameli Andersen.

Wydarzeniami, o które pytanie użytkownicy, była wojna w Iraku, ekranizacja „Władcy Pierścieni” oraz Tour de France.