Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Boom na serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe zyskują w USA coraz większą popularność. MySpace odwiedziło w maju 50 mln amerykańskich internautów i jest obecnie siódmą najpopularniejszą witryną w Stanach Zjednoczonych.

Coraz popularniejszy jest również filmowy serwis społecznościowy YouTube, który w stosunku do kwietnia prawie podwoił liczbę unikalnych użytkowników (o 91%) i w maju miał ich 12,6 mln.

- Popularność serwisów społecznościowych to fenomen nie tylko w USA ale i wszędzie na świecie. Pytaniem pozostaje, w jaki sposób zaczną na siebie zarabiać oraz jak na ich potencjał zareagują marketerzy - mówił Peter Daboll, CEO ComScore MediaMetrix.

ComScore Media Metrix to badanie oglądalności amerykańskich stron internetowych przygotowane przez firmę badawczą ComScore.

Boom na serwisy społecznościowe

Najpopularniejsze witryny w USA, maj 2006, źródło: ComScore.

Więcej: ComScore