Blog o projekcie CR Media - Pino.pl

Z końcem października ruszył blog dotyczący Pino.pl - nowego projektu, który chce uruchomić CR Media. Prawie równocześnie internauci zostali zaproszeni do betatestów serwisu.

Blog.Pino.pl informuje o zaawansowaniu prac nad serwisem i dzieli się skapymi informacjami o projekcie. Dzięki niemu wiadomo, że w najbliższym czasie osoby, które pozostawią swoje adresy w serwisie Pino.pl będą mogły wziąć udział w betatestach - Oczywiście pozostawiamy sobie pewną dowolność w wyborze osób do testów - nie chcemy od razu konkurencji zdradzać wszystkich naszych sekretów - piszą autorzy.

Blog informuje też o przyczynach powstania projektu: - Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca, które poprzez jeden serwis www.pino.pl, da użytkownikom dostęp do wszelkiej formy ekspresji, jaka jest dostępna z wykorzystaniem internetu. Chcemy dać użytkownikom do ręki prywatny PIN/Paszport do internetu, pozwalający zalogować się do wielu serisów internetowych i zarządzać swoim profilem jak i poszczególnymi elementami życia w sieci.

Więcej informacji o Pino.pl w wiadomości: "Co już wiadomo o portalu CR Media?"