Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Blog o projekcie CR Media - Pino.pl

Z końcem października ruszył blog dotyczący Pino.pl - nowego projektu, który chce uruchomić CR Media. Prawie równocześnie internauci zostali zaproszeni do betatestów serwisu.

Blog.Pino.pl informuje o zaawansowaniu prac nad serwisem i dzieli się skapymi informacjami o projekcie. Dzięki niemu wiadomo, że w najbliższym czasie osoby, które pozostawią swoje adresy w serwisie Pino.pl będą mogły wziąć udział w betatestach - Oczywiście pozostawiamy sobie pewną dowolność w wyborze osób do testów - nie chcemy od razu konkurencji zdradzać wszystkich naszych sekretów - piszą autorzy.

Blog informuje też o przyczynach powstania projektu: - Naszym celem jest stworzenie takiego miejsca, które poprzez jeden serwis www.pino.pl, da użytkownikom dostęp do wszelkiej formy ekspresji, jaka jest dostępna z wykorzystaniem internetu. Chcemy dać użytkownikom do ręki prywatny PIN/Paszport do internetu, pozwalający zalogować się do wielu serisów internetowych i zarządzać swoim profilem jak i poszczególnymi elementami życia w sieci.

Więcej informacji o Pino.pl w wiadomości: "Co już wiadomo o portalu CR Media?"