Blip: kup link w "Polecamy" na Allegro

Na Allegro do wylicytowania jest możliwość umieszczenia linku w opcji "Polecamy" w kokpicie Blipa. Przedstawiciele serwisu chcą w ten sposób "wycenić" reklamę.

Pytacie, ile kosztuje umieszczenie linka w polecamy. nie wiemy. powiedzcie nam - napisał na blipie reuptake (Marcin Jagodziński) umieszczając link do aukcji na Allegro.

Przedmiotem licytacji jest umieszczenie w sekcji "Polecamy" na kokpitach w serwisie Blip.pl awatara z linkiem do kokpitu osoby / firmy, która wygra licytację na 3 doby.

Sekcja "Polecamy" widoczna jest w prawej części ekranu tzw. kokpitu (miejsca gdzie widoczne są blipy obserwowanych osób, a także profil użytkownika i lista osób przez niego obserwowanych). Obecnie w "Polecamy" znajdują się linki zarówno do bliplogów firm i sklepów internetowych jak i "zwykłych" użytkowników mikrobloga.

Blip: kup link w "Polecamy" na Allegro

Polecamy w kokpicie Blip.pl

Na ile Allegrowicze wycenią możliwość promowania swej osoby lub marki w blipowej opcji "Polecamy"? Wg lipcowego Megapanelu PBI/Gemius serwis Blip.pl odwiedza 396 tys. użytkowników, tak więc grupa odbiorców jest spora i szansa, że ktoś z blipujących doda daną osobę / firmę do oberwujących poprzez licytowaną opcję jest dosyć duża. Oby tylko zainteresowani, którzy wezmą udział w licytacji byli świadomi, że samo wygranie aukcji i założenie konta w mikroblogu nie wystarczy do prowadzenia udanych działań e-marketingowych...

Zakładając oczywiście, że licytacja nie stanie się przedmiotem żartów Allegrowiczów, jak stało się w przypadku Kurnika .