Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Blip: kup link w "Polecamy" na Allegro

Na Allegro do wylicytowania jest możliwość umieszczenia linku w opcji "Polecamy" w kokpicie Blipa. Przedstawiciele serwisu chcą w ten sposób "wycenić" reklamę.

Pytacie, ile kosztuje umieszczenie linka w polecamy. nie wiemy. powiedzcie nam - napisał na blipie reuptake (Marcin Jagodziński) umieszczając link do aukcji na Allegro.

Przedmiotem licytacji jest umieszczenie w sekcji "Polecamy" na kokpitach w serwisie Blip.pl awatara z linkiem do kokpitu osoby / firmy, która wygra licytację na 3 doby.

Sekcja "Polecamy" widoczna jest w prawej części ekranu tzw. kokpitu (miejsca gdzie widoczne są blipy obserwowanych osób, a także profil użytkownika i lista osób przez niego obserwowanych). Obecnie w "Polecamy" znajdują się linki zarówno do bliplogów firm i sklepów internetowych jak i "zwykłych" użytkowników mikrobloga.

Blip: kup link w "Polecamy" na Allegro

Polecamy w kokpicie Blip.pl

Na ile Allegrowicze wycenią możliwość promowania swej osoby lub marki w blipowej opcji "Polecamy"? Wg lipcowego Megapanelu PBI/Gemius serwis Blip.pl odwiedza 396 tys. użytkowników, tak więc grupa odbiorców jest spora i szansa, że ktoś z blipujących doda daną osobę / firmę do oberwujących poprzez licytowaną opcję jest dosyć duża. Oby tylko zainteresowani, którzy wezmą udział w licytacji byli świadomi, że samo wygranie aukcji i założenie konta w mikroblogu nie wystarczy do prowadzenia udanych działań e-marketingowych...

Zakładając oczywiście, że licytacja nie stanie się przedmiotem żartów Allegrowiczów, jak stało się w przypadku Kurnika .