Biznes z wysokim IQ. Przyjdź, posłuchaj, podyskutuj.

Stały rozwój urządzeń mobilnych i rosnąca rola mediów społecznościowych to tylko dwa istotne czynniki mające wpływ na procesy zarządzania oraz skracania dystansu pomiędzy klientem i sprzedawcą. Trendy rynkowe zmuszają nas do zmiany przyzwyczajeń i poszukiwania nowych, lepszych sposobów działania.

Biznes z wysokim IQ. Przyjdź, posłuchaj, podyskutuj.

Konferencja Biznes z wysokim IQ odbędzie się 26 listopada w Warszawie, na Stadionie Legii. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konferencja jest skierowana do praktyków finansów, marketingu i sprzedaży zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zarządzaniu finansami, optymalizacją sprzedaży oraz najnowszymi trendami w marketingu. Podczas prelekcji zostaną poruszone kwestie:

- zarządzania pracą w ruchu i rozproszonym zespołem

- wykorzystywania nowoczesnych technologii w celu optymalizacji procesów korporacyjnych i poprawy efektywności finansowej

- przekształcania rosnących ilości danych w cenne informacje i trafne decyzje

Na konferencji Biznes z wysokim IQ wystąpią doświadczeni praktycy i uznani eksperci, wśród prelegentów m.in. Natalia Hatalska, Edwin Bendyk, Włas Chorowiec, Yuri Drabent, Łukasz Misiukanis i prof. Piotr Płoszajski.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji pod adresem https://www.megatrends.com.pl/rejestracja.aspx