Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Biuro reklamy Gadu-Gadu obsługuje marki należące do Allegro

Biuro reklamy Gadu-Gadu odpowiedzialne będzie za sprzedaż reklamy na serwisach należących do Grupy Allegro. Obecnie Gadu-Gadu sprzedaje już powierzchnię reklamową w porównywarce cen Ceneo.pl.

Przejęcie obowiązków reklamowych marek należących do Allegro przez biuro reklamy firmy Gadu-Gadu jest efektem wykupienia obu spółek przez międzynarodowy koncern Naspers Limited. W grudniu 2007 Naspers został właścicielem Gadu-Gadu S.A., a w marcu 2008 firmy Tradus, właściciela Allegro.

Włączenie Ceneo.pl, a w przyszłości kolejnych marek Grupy, do portfolio Biura Reklamy GG to wynik poszukiwania synergii w grupie kapitałowej. - "Wspólnie z naszymi partnerami z Ceneo doszliśmy do wniosku, że z uwagi na fakt, że to Gadu-Gadu posiada największe kompetencje w zakresie sprzedaży reklam, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie przejęcie obsługi Ceneo w tym zakresie przez Biuro Reklamy Gadu Gadu" - komentuje Krzysztof Łada, dyrektor biura reklamy Gadu-Gadu S.A.

Ceneo działa na rynku od lutego 2005 roku i współpracuje z niemalże ze 1200 sklepami handlującymi w przestrzeni wirtualnej.