Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Biuro Google Polska poszerza się

Wiele wskazuje na to, że Google Polska oficjalnie rozpocznie swoją działalność w styczniu 2006 roku. Proces rekrutacyjny posunął się naprzód - przyjęto nowych pracowników. Oficjalnego komunikatu w tej sprawie jednak jeszcze nie wydano.

Do niedawna jedyną osobą w polskim biurze Google był Michał Lorenc, który objął stanowisko Country Managera. Problemy z rekrutacją opóźniły otwarcie krajowej placówki amerykańskiej korporacji. Wstępnie planowano uruchomienie oddziału w IV kwartale br.

Jak się dowiedzieliśmy, w biurze Google pojawiły się nowe osoby. Michał Lorenc nie chciał jednak zdradzić, kim są nowi rekruci. Oficjalny komunikat wydamy w odpowiednim czasie. Proszę o cierpliwość - zaznaczył.

"Zaprzysiężenie" nowych pracowników polskiego Google odbędzie się w styczniu 2006 roku w siedzibie głównej korporacji w Kalifornii. Tym samym naprawdopodobniej od tego miesiąca oficjalnie ruszy krajowe biuro.