Biuletyn IDG.pl - informacje bez reklam

Serwis IDG.pl udostępnił nowy newsletter: Biuletyn IDG.pl. Jest on wysyłany do subskrybentów dwa razy dziennie (o 12.00 i 16.00) - znaleźć w nim można pełne wersje wszystkich aktualności publikowanych w serwisach Computerworld, CXO, PC World, NetWorld, Digit, Kino Domowe - DVD, GameStar, Internet Standard oraz IT Partner.

Za korzystanie z newslettera trzeba zapłacić - miesięczny abonament kosztuje 9 zł (opłatę można wnieść za pomocą SMS). Możliwe również jest wykupienie abonamentu kwartalnego, który kosztuje 20 zł (ta opcja dostępna jest w Kiosku IDG (http://kiosk.idg.pl ).

Co ważne - Biuletyn IDG nie zawiera żadnych reklam - tylko pełną treść informacji publikowanych w serwisach internetowych prowadzonych przez wydawnictwo IDG Poland: Computerworld, CXO, PC World, NetWorld, Digit, Kino Domowe - DVD, GameStar, Internet Standard oraz IT Partner.

Przewidziano trzy edycje newslettera:

poranną - jest ona wysyłana o 12.00, zawiera wszystkie informacje opublikowane od godziny 16.00 dnia poprzedniego do godziny 12.00 dnia bieżącego;

popołudniową - rozsyłana o godzinie 16.00 ,zawiera informacje opublikowane od godziny 12.00 do godziny 16.00 dnia bieżącego;

weekendową - która rozsyłana jest w soboty i niedziele o godzinie 16.00 i zawiera wszystkie informacje opublikowane w ciągu ostatnich 24 godzin.

Newsletter dostępny jest w dwóch wersjach: txt lub HTML.

Więcej informacji:

http://www.idg.pl/subskrypcje/subskrypcje_sms.asp