Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Bing i Facebook zacieśniają współpracę

Wyszukiwarka Microsoftu otrzymała nowe funkcje powiązane z Facebookiem. Użytkownik Binga może teraz otrzymywać m.in. informacje o stronach, które "Lubią" jego znajomi lub szybko wysłać im wiadomość.

Bing i Facebook zacieśniają współpracę
O nowym etapie współpracy między firmami poinformował wczoraj założyciel Facebooka, Mark Zuckerberg, oraz Qi Lu, szef działu usług online w Microsofcie. Bing otrzyma dostęp do niektórych informacji z portalu społecznościowego m.in. do listy znajomych i fanpage’ów oraz modułu wiadomości.

Zalogowany użytkownik wyszukiwarki będzie mógł za jej pośrednictwem znaleźć nowych znajomych lub szybko skontaktować się z tymi, których już ma na swojej liście Facebookowych kontaktów. Prócz tego w wyszukiwanych frazach znajdzie się informacja czy ktoś z listy znajomych "Lubi" daną witrynę. Niestety na razie powiązanie z Facebookiem jest dostępne tylko w pełnej wersji wyszukiwarki, która działa obecnie na ograniczonym obszarze (m.in. w USA).

Z zacieśnienia współpracy między Microsoftem a Facebookiem nie ucieszy się Google. Bing, jako jedyna wyszukiwarka, ma teraz dostęp do atrakcyjnych informacji o użytkownikach portalu. Może się to jednak zmienić w najbliższym czasie. Podczas konferencji związanej z ogłoszeniem nowej usługi Zuckerberg podkreślił, że liczy na szybkie zwiększanie się ilości powiązanych z portalem produktów.