Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Bing ciągle wzrasta, mimo to pozycja Google jest niezagrożona

Wyszukiwarka firmy Microsoft z miesiąca na miesiąc zwiększa swój udział w rynku, wynika z badań przeprowadzonych przez firmę comScore. W porównaniu z poprzednim miesiącem wpływy Binga wzrosły o 0,3 punktu procentowego. Bing znajduje się na trzecim miejscu w zestawieniu. Dane mówią o liczbie zapytań dla danej wyszukiwarki wśród amerykańskich użytkowników Internetu.

Minęły prawie dwa lata od kiedy Microsoft zaprezentował swoją wyszukiwarkę Bing. Z każdym miesiącem popularność Binga jest coraz większa. Wyszukiwarka Microsoftu jednak w dalszym ciągu przegrywa walkę z Google a także z Yahoo!.

Ostatnie badania przeprowadzone przez firmę comScore, pokazują że w marcu Bing posiadał 13,9 proc. udziału w rynku. Dla porównania, miesiąc wcześniej było to 13,6 proc.

Nieznacznie spadły notowania drugiego w rankingu Yahoo!, który teraz ma 15,7 proc. rynku. Jest to spadek o 0,4 punktu procentowego.

Niezagrożony pozostaje Google, który ma 65,7 proc udziału w rynku.

W nadchodzących kwartale analitycy spodziewają się dalszego spadku Yahoo! oraz jeszcze większego umocnienia na rynku wyszukiwarki Google. Z badaniami można się zapoznać na stronie comScore.