Bileteria.pl przejęta przez Stereo.pl S.A

Stereo.pl rozszerza zakres swojej działalności na rynku kultury online.

8 lipca firma Stereo.pl S.A. została nowym właścicielem serwisu biletowego Bileteria.pl. To kolejna po przejęciu spółki APR Project DVD (wydawcy i dystrybutora oraz pośrednika w obrocie licencjami na filmy, muzykę i gry) oraz Pstryk.pl (sklepu internetowego oferującego profesjonalny sprzęt i akcesoria fotograficzne) inwestycja Stereo.pl w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Bileteria.pl pozostanie samodzielną marką działającą w strukturach spółki Stereo.pl S.A. Serwis, oprócz biletów do teatrów, filharmonii i opery, zamierza dystrybuować również bilety do kina, co ma być jego wyróżnikiem na rynku. Już teraz Bileteria rozszerza ofertę o bilety na koncerty, festiwale i wydarzenia sportowe.

Stanowisko Dyrektora Zarządzającego Business Unit Bileteria.pl. obejmie twórca serwisu Marcin Adamiak, na swoich stanowiskach pozostaną również wszyscy dotychczasowi pracownicy serwisu.

Stereo.pl w ofercie jednej platformy internetowej proponuje teraz muzykę, książki, filmy i gry oraz bilety na koncerty i spektakle teatralne - podsumowuje przejęcie Bileterii.pl prezes Stereo.pl S.A Piotr Muranty.