Benita Jakubowska w PMPG SA

Benita Jakubowska została pełnomocnikiem Zarządu PMPG SA ds. Rozwoju Nowych Mediów.

Benita Jakubowska do końca września br. pełniła funkcję pełnomocnika Zarządu Polskapresse ds. Internetu.

Wcześniej przez prawie trzy lata była dyrektorem sprzedaży Pionu Internet w Agorze, a karierę zawodową zaczynała w CR Media.

W Platformie Mediowej Point Group Jakubowska będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii agresywnego rozwoju spółki w obszarze mediów cyfrowych. Do jej zadań będzie należała m.in. integracja pozostających w portfolio spółki serwisów internetowych oraz usług z wykorzystaniem technologii mobilnych oraz mediów out-of-home, m.in. bluetooth marketingu czy digital signage.

Benita Jakubowska w PMPG SA

Benita Jakubowska

Oto co planuje PMPG:

1. segmentacja sprzedażowa naszych stron internetowych i zbudowanie ciekawej oferty dla klientów końcowych i domów mediowych (to m.in. będzie wynikało z integracji serwisów i uspójnienia oferty)

2. ponadto planujemy akwizycje kolejnych serwisów (po Ocen.pl, które kupiliśmy latem) oraz rozwój własnych serwisów (już wkrótce pierwsze doniesienia)

3. będziemy też rozwijać i profesjonalizować ofertę mediów OUT OF HOME, w tym bluetooth marketing i narrow casting (szczegóły - prawdopodobnie w przyszłym tygodniu)

Aktualizacja: 05 października 2009 20:29

Dodałem podstawowe cele strategiczne PMPG w sferze internetu.