Bedeo.pl - nowy agregator obiektów noclegowych od YoYo

Bedeo.pl to nowy serwis firmy YoYo Sp. z o.o., prezentujący obiekty noclegowe z całej Polski - zarówno tanich kwater prywatnych, małych pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych, jak również luksusowych hoteli SPA, jachtów oraz centrów konferencyjnych.

- "Uruchomienie Bedeo.pl to naturalny krok w rozwoju naszej firmy" - przekonuje Marcin Olczykowski, Prezes Zarządu YOYO sp. z o.o. - "Posiadamy już w swojej ofercie serwis oferujący wycieczki zagraniczne - Biuro Podróży Odpoczne.pl, a teraz uruchamiamy stronę nakierowaną na świadczenie usług turystycznych w kraju. Liczymy, że w obecnym czasie, w którym, ze względu na kryzys i wysoki kurs euro, ograniczamy wydatki na coroczny urlop, znaczenie tego typu serwisów znacznie wzrośnie. Przed nami okres wakacyjny, spora część Polaków będzie szukała ciekawych ofert wypoczynku w kraju - właśnie do tej grupy odbiorców skierowany jest serwis. Bedeo.pl" - dodaje Olczykowski.

Serwis Bedeo.pl skierowany jest nie tylko do osób szukających noclegu w Polsce, ale w szczególności do właścicieli obiektów turystycznych, którzy chcą w atrakcyjny graficznie sposób zaprezentować swoją ofertę internautom. Serwis umożliwia opisanie obiektu, wraz z cenami i liczbą pokoji, zamieszczenie do 10 dobrych jakościowo zdjęć itp.

Dostępny w serwisie system opinii pozwala na ocenę oferty noclegowej i tworzenie rankingu najlepiej ocenianych w serwisie obiektów i miejscowości turystycznych.