Baza firm na Money.pl

Zajmujący się promocją firm w sieci serwis Firmy.net, podpisał umowę partnerską z portalem finansowym Money.pl. Współpraca polega na udostępnianiu użytkownikom Money.pl bazy danych firm i instytucji z Firmy.net.

- "Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy odwiedzający Money.pl mogli w prosty i szybki sposób znaleźć maksimum przydatnych informacji. Dzięki partnerstwu z Firmy.net, każdy internauta, chcąc wyszukać firmę, usługę lub produkt, może to zrobić bezpośrednio z portalu Money.pl" - mówi Jan Augustynowski, Project Manager Money.pl Sp. z o.o. - "Co więcej, dociera on do pełnych informacji o poszukiwanej firmie - zawierających nie tylko dane teleadresowe, ale także opis firmy oraz informacje o profilu działalności i branży. Wydaje mi się, że to funkcjonalne narzędzie spotka się z dużym uznaniem ze strony naszych użytkowników" - mówi Augustynowski.

Umowa partnerska z Money.pl to pierwszy etap budowania sieci partnerów serwisu Firmy.net. "W najbliższej przyszłości planujemy podpisanie kolejnych umów z innymi popularnymi portalami internetowymi" - zdradza Michał Kurczycki, przedstawiciel twórcy Firmy.net, szwajcarskiej firmy NNV AG