Bartosz Wysocki dyrektorem w Dziale Sprzedaży Gazeta.pl

Nowym dyrektorem ds. klientów strategicznych w Dziale Sprzedaży Segmentu Internet Agory został Bartosz Wysocki. Do jego zadań należeć będzie prowadzenie współpracy portalu z największymi domami mediowymi i negocjacyjnymi oraz agencjami internetowymi.

Bartosz Wysocki na stonowisku dyrektora ds. klientów strategicznych w Dziale Sprzedaży Gazeta.pl odpowiedzialny będzie za budowanie bezpośrednich relacji biznesowych oraz opracowanie planów rozwoju usług reklamowych dla klientów strategicznych.

Bartosz Wysocki jest związany z branżą reklamową od 9 lat, w Agorze pracuje od czerwca 2005 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał stanowisku zastępcy dyrektora ds. klientów strategicznych "Gazety Wyborczej".

Bartosz Wysocki dyrektorem w Dziale Sprzedaży Gazeta.pl

Bartosz Wysocki

Brał udział m.in. w stworzeniu unikalnej w Polsce, wzorowanej na rynkach Europy zachodniej, grupy konsultantów o najwyższym poziomie wiedzy i unikalnych kompetencjach w zakresie kreowania nowoczesnych rozwiązań mediowych w "Gazecie Wyborczej".

Przed podjęciem pracy w Agorze był przez 4 lata związany z Agencją Reklamową V&P, w której odpowiadał za dział obsługi klienta, a przez ostatnie pół roku pracy - także za dział strategii. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Źródło: http://press.gazeta.pl