Bankier.pl stworzył aplikację giełdową dla Nokii

Nokia zaprezentowała specjalną edycję telefonu Nokia E90 Communicator z aplikacją giełdową mInwestor, przygotowaną przez zespół Bankier.pl. -Nawiązanie współpracy przy tym projekcie pozwoliło dwóm firmom stworzyć bardzo atrakcyjny produkt dla wspólnej w tym przypadku grupy odbiorców. Obydwie firmy zaangażowały się w tej współpracy w ramach obszarów w których są ekspertami i dla obydwu firm korzyścią pośrednią jest także wzajemne wsparcie promocyjno-marketingowe swoich właściwych obszarów działalności - mówi Tomasz Jażdżyński, prezes Bankier.pl S.A.

Nokia E90 Communicator Limited Edition to telefon Nokia E90 ze specjalną grawerką, zestaw bluetooth i 2 GB karta pamięci. Nieodłącznym elementem zestawu jest aplikacja giełdowa mInwestor przygotowana przez serwis finansowy Bankier.pl. Zestaw dostępny jest w limitowanej serii 1000 sztuk.

Użytkownik aplikacji mInwestor ma dostęp do notowań giełdowych w dowolnym miejscu, wszędzie gdzie telefon może połączyć się z internetem. Program prezentuje notowania 10 wybranych walorów jednocześnie, zdefiniowanych w tzw. portfelach. Dostępne są dwa rodzaje wykresów giełdowych- intraday - z jednego dnia, oraz notowania historyczne. Informacje są wyświetlane w czasie rzeczywistym, aplikacja może też działać w tle, a dzięki opcji Alarmy może ostrzec, gdy cena danego waloru przekroczyła określony przez użytkownika poziom.

Bankier.pl stworzył aplikację giełdową dla Nokii

Aplikacja mInwestor na ekranie Nokia E90 Communicator

Program mInwestor to kolejny krok Bankiera w kierunku rynku mobile. Niedawno firma zaprezentowała mobilną wersję swojego portaluhttp://m.bankier.pl . -Stworzenie aplikacji mInwestor Bankier.pl na potrzeby telefonu Nokia E90 Communicator jeszcze bardziej umacnia naszą pozycję na rynku rozwiązań mobilnych i jest dowodem, na to, że biznesowe treści dostarczane przez Bankier.pl stają się coraz bardziej popularne i chętnie wykorzystywane przez naszych partnerów lub też ich klientów. Pamiętajmy, że szeroko rozumiany odbiorca treści biznesowych jest bardzo otwarty na wszelkie rozwiązania mobilne i coraz chętniej z nich korzysta. Dla spółki Bankier.pl jest to ważny obszar aktywności i z pewnością będziemy umacniać na nim naszą pozycję - mówi dla Internet Standard Tomasz Jażdzyński.

Cena telefonu Nokia E90 Communicator Limited Edition została ustalona na 3999 zł. Na rynku dostępnych jest 1000 takich zestawów, które kupić można w sieci sklepów Vobis. Korzystanie z aplikacji mInwestor jest darmowe przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie bezpłatnie będzie można otrzymać notowania z 15 minutowym opóźnieniem, natomiast za notowania w czasie rzeczywistym trzeba będzie zapłacić.

Więcej informacji:

http://www.minwestor.pl

http://www.tylko1000.pl