Bankier.pl dołącza do Business Ad Network

Należący do grupy Allegro Bankier.pl, jeden z największych serwisów finansowych w Polsce, dołączył do sieci wydawniczej Business Ad Network. Dzięki temu posunięciu, BAN stał się największym podmiotem reklamowym w kategorii biznes w polskim Internecie.

Business Ad Network skupia w swojej ofercie wiodące serwisy typu premium. "Teraz możemy oferować jeszcze większy zasięg reklam przy jakościowych treściach w grupie biznes" - mówi Tomasz Pudlis, prezes BAN.

Business Ad Network to sieć reklamy internetowej w serwisach premium. Spółka należąca do Grupy Money i Agory SA działa na rynku od 2009 roku realizując działania marketingowe na ponad 20 serwisach internetowych takich jak: Money.pl. Wyborcza.pl czy ePrawnik.pl. BAN skupia w tej chwili dwa największe polskie portale ekonomiczne oraz trzy z pierwszej szóstki podmiotów internetowych w kategorii biznes.

Bankier.pl jest w tej chwili liderem na rynku internetowych firm mediowych w sektorze finansowym. Serwis działa od roku 2000, a w styczniu 2011 został wykupiony przez Allegro.