Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ballmer: nadal jesteśmy zainteresowani kupnem Yahoo

Zamieszania wokół przejęcia spółki Yahoo przez Microsoft ciąg dalszy. Tym razem oliwy do ognia dolał sam prezes giganta z Redmond, Steve Ballmer.

Przypomnijmy, że informacji dotyczących przejęcia Yahoo przez Microsoft pojawiło się już bardzo dużo. Wiele z nich miało jedynie status plotki. W całej sprawie istnieje jeden niepodważalny fakt: Microsoft chce kupić amerykańskiego giganta działającego na rynku wyszukiwarek, a zarząd Yahoo zrobi wszystko by do tego nie dopuścić.

W ostatnich dniach oliwy do ognia dolał sam Steve Ballmer. Jego zdaniem zawarcie umowy pomiędzy Microsoftem a Yahoo byłoby korzystne z punktu widzenia obydwu spółek.

"Dobre pomysły są zwykle realizowane w szybszym tempie. Byłoby więc korzystne dla nas, a już w szczególności dla Yahoo, by podpisać umowę w jak najszybszym czasie."Ballmer przyznał również, że dał do zrozumienia ludziom z Yahoo że Microsoft jest nadal zainteresowany zawarciem transakcji. Szef giganta z Redmond przyznał jednak, że żadne rozmowy w tej sprawie nie były ostatnio podejmowane.

Zobacz także:

Microsoft rezygnuje z zakupu Yahoo!

Szef Yahoo ustępuje ze stanowiska

Microsoft jednak kupi Yahoo?