Awangardowa i funkcjonalna

Nokia wprowadzi na rynek nowy telefon – oznaczony numerem 8265. Urządzenie, które wyposażono m.in. w wymienialne obudowy oraz przeglądarkę WAP, na rynek trafi prawdopodobnie w drugim kwartale tego roku.

Fiński koncern Nokia wprowadzi na rynek nowy telefon – oznaczony numerem 8265. Urządzenie, które wyposażono m.in. w wymienialne obudowy oraz przeglądarkę WAP, do sklepów trafi prawdopodobnie w drugim kwartale tego roku. Na razie nie są znane jego dokładne parametry.

Telefon zaprojektowano raczej z myślą o młodych użytkownikach – wiadomo już, że obudowy Xpress przeznaczone dla tego aparatu dostępne będą w zdecydowanie "młodzieżowych" kolorach – pomarańczowym, różowym, purpurowym oraz błękitnym.

Urządzenie wyposażono w alarm wibracyjny oraz dodatkową pamięć, która pozwoli na zapisywanie dużej liczby "dzwonków" (które będzie można pobierać np. ze strony internetowej Nokii). Nabywcy Nokii 8265 będą mogli również przesyłać wiadomości graficzne. Nie wiadomo na razie, ile kosztować będzie ona kosztować.