Aukcje Allegro na Naszej-Klasie

Lider handlu internetowego serwis aukcyjny Allegro.pl rozpoczął współpracę z największym serwisem społecznościowym w Polsce - nasza-klasa.pl. Pozwoli to Użytkownikom Allegro prezentować swoje aukcje na profilu NK.

Dzięki podjętej współpracy, Użytkownicy nasza-klasa.pl będą mogli połączyć swój profil z własnym kontem Allegro.pl. Sprawną integrację umożliwi ikona na stronie głównej NK. Po krótkim procesie uwierzytelnienia danych, profil i konto zostaną powiązane. Umożliwi to prezentowanie własnych aukcji Allegro.pl w profilu NK.

Na stronie głównej znajduje się także zakładka Aukcje, prowadząca do strony aukcje.nasza-klasa.pl. Dzięki niej będzie można szybko i wygodnie przejść do licytowanie w serwisie aukcyjnym.

W przyszłości powstanie również profil allegro.pl. Użytkownicy NK będą mogli dodać Allegro do listy swoich przyjaciół oraz podyskutować na specjalnym forum - znajdą się tu informacje dla początkujących Allegrowiczów: jak korzystać z allegro.pl, jak bezpiecznie kupować oraz sprzedawać. Dla serwisu aukcyjnego to sposób na dotarcie do nowych Użytkowników, którzy do tej pory w ogóle nie korzystali z możliwości handlu internetowego. Dla NK to przede wszystkim możliwość zaoferowania nowych treści.

- "Współpraca Naszej Klasy i Allegro może być nie tylko atrakcyjna dla naszych użytkowników, ale także może świadczyć o nowej kulturze współpracy w branży internetowej" - zauważa Maciej Popowicz, prezes zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.

- "Kooperacja znaczących serwisów ciągle nie jest zjawiskiem popularnym, mamy nadzieję, że nasza współpraca stworzy nowy standard" - dodaje Arkadiusz Pernal, członek zarządu Nasza Klasa Sp. z o.o.

- "Dzięki współpracy z Naszą Klasą nasi użytkownicy mogą zobaczyć kim jest ich kontrahent. Stwarza to większe poczucie bezpieczeństwa. To także możliwość dotarcia do nowych Użytkowników. Ludzi, którzy do tej pory nie kupowali w Internecie" - mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor marketingu Allegro.pl - "Z drugiej strony taka forma współpracy daje doskonałe narzędzie e-handlu dla użytkowników Naszej Klasy. Wygodne i bezpieczne."