Aster przyspiesza Internet

Firma Aster City Cable, warszawski operator telewizji kablowej i dostawca usług internetowych, poinformowała o zwiększeniu prędkości pobierania danych w wybranych pakietach internetowych. Mimo przyspieszenia transferu, cena usług pozostanie niezmieniona.

Oferta obowiązuje od 10 maja - w sieci Aster zwiększeniu ulegają parametry ściągania danych w pakietach internetowych TwójDom i TwójŚwiat. Pobieranie danych z Internetu w pakiecie TwójDom przyspieszone zostało ze 128 kbps na 192 kbps, zaś w pakiecie TwójŚwiat - z 256 kbps na 384 kbps.

Aster przyspiesza Internet

Oferta Aster

Dodatkowo, o dwie godziny w ciągu doby rozszerzony zostanie okres korzystania z oferty specjalnej "Nocne myszkowanie", polegającej na przyspieszeniu transferu w godzinach nocnych (do 768 kbps w pakiecie TwójDom i do 1 Mbps w pakiecie TwójŚwiat). Po wydłużeniu o dwie godziny, Nocne Myszkowanie trwać będzie od 1.00 do 11.00.

Miesięczny abonament za pakiet TwójDom dla użytkowników indywidualnych kosztuje w Aster 116 zł, zaś za pakiet TwójŚwiat - 174 zł. Warto przypomnieć, że Aster nie jest pierwszym operatorem, który zdecydował się na nieodpłatne zwiększenie transferu - od 1 maja oba warianty Neostrady przyspieszyła Telekomunikacja Polska.

Więcej informacji:

http://www.aster.pl