Artur Potocki członkiem Zarządu Interia.pl S.A.

Nowym Członkiem Zarządu Interia.pl S.A. został Artur Potocki dotychczas pełniący funkcję Dyrektora Marketingu i PR.

Po odejściu Dariusza Mazurkiewicza, dotychczasowego Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Finansowego, Artur Potocki od lipca br. będzie - obok Prezesa, Tomasza Jażdżyńskiego oraz Pawła Chwaleby - trzecią osobą wchodzącą w skład Zarządu Interia.pl S.A.

Do obowiązków nowego Członka Zarządu należeć będzie nadzór i koordynacja wszelkich działań marketingowych firmy oraz dbanie o rozwój produktów portalu.

Artur brał udział w tworzeniu portalu praktycznie od samego początku. Doskonale zna firmę i jestem przekonany, że będzie bardzo pomocny w opracowaniu i wdrożeniu nowej strategii Interia.pl w pełni wykorzystującej potencjał Grupy Bauer - mówi o nowym członku Zarządu Prezes Tomasz Jażdżyński

Artur Potocki urodził się w 1977 r. w Suwałkach. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Od początku kariery zawodowej związany z portalem INTERIA.PL, początkowo jako Specjalista ds. promocji, potem Dyrektor Promocji, a od października 2006 r. jako Dyrektor Marketingu & PR. Arutr Potockie jest również członkiem Rady Nadzorczej spółki Polskie Badania Internetu oraz członkiem rady metodologicznej badania Megapanel PBI/Gemius.

Źródło: http://firma.interia.pl