Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Amazon.com Cię ubierze

Niemal rok trwały prace nad wdrożeniem nowego segmentu produktów sprzedawanych w Amazon.com. Internetowy potentat sprzedaży detalicznej poszerzył swoją ofertę o dział odzieżowy, w którym znajdują się produkty ponad 400 marek.

Oferta odzieżowa Amazona jest tak szeroka, że każdy internauta może się w tym sklepie ubrać od stóp do głów. Próbna wersja sklepu odzieżowego Amazona testowana była już tydzień temu i jak twierdzą przedstawiciele firmy, próba wypadła pozytywnie. Już w ciągu kilku dnia fazy testowej, internauci złożyć mieli kilkadziesiąt tysięcy zamówień.

Szefowie Amazona, chcąc przyciągnąć klientów do swojego działu odzieżowego wprowadzili nawet specjalną promocję. Każdy kto zamówi ubrania za co najmniej 50 USD, otrzyma od firmy 30 USD na dalsze zakupy w Amazon.com