Allewakacje.pl szkoli użytkowników

Bezpłatne warsztaty dotyczące sprzedaży ofert turystycznych za pośrednictwem internetu to edukacyjna oferta Turystycznej Akademi Biznesu Interentowego, projektu rozwijanego pod skrzydłami Grupy Allegro.

Turystyczna Akademia Biznesu Internetowego organizowana jest przez należący do Grupy Allegro serwis Allewakacje. Pierwsze warsztaty odbędą się 2 marca 2009 r w Łodzi.

Edukacyjna oferta Turystycznej ABI skierowana jest do osób z branży turystycznej, chcących z pomocą internetu zwiększyć grono swoich klientów i wartość obrotów.

Uczestnicy spotkań poprowadzonych przez trenerów specjalizujących się turystycznym e-commerce (na stronie projektu zapoznać się można z sylwetkami dwóch pracowników Allegro oraz dwóch osób zajmujących się cyfrowym przetwarzaniem obrazu) poznawać będą praktyczne aspekty sprzedaży swojej oferty w sieci. Tematyka warsztatów dotyczyć będzie m. in. sposobów tworzenia i zamieszczania turystycznych ofert w internecie, wykonywania i obrabiania odpowiednich zdjęć oraz obsługi klienta.

Lista miast w których odbywać się będą szkolenia TABI wraz z informacjami o terminach szkoleń i zapisach dostępna jest na stroniehttp://www.tabi.allegro.pl.

Akademia Biznesu Internetowa jest edukacyjnym projektem Grupy Allegro i Agencji Rozwoju Regionalnego oferującym od września 2008 r. cykl wykładów biznesowych dla obecnych i przyszłych użytkowników platformy aukcyjnej, które odbywają się w miastach powiatowych.