Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Allegro startuje na Białorusi i Kazachstanie

Największa platforma handlowa w Polsce Allegro.pl zaistnieje na nowych rynkach. Tym razem serwisy aukcyjne spod znaku Grupy Allegro pojawiły się w Kazachstanie (www.allegro.kz) i na Białorusi (www.allegro.by).

Nasza polityka przewiduje zdobywanie nowych rynków. Zarówno Kazachstan, jak i Białoruś to rynki bardzo obiecujące - tłumaczy Arkadiusz Wójkiewicz, dyrektor marketingu ds. serwisów międzynarodowych. - Zanim powstał serwis na Białorusi w polskim Allegro było zarejestrowanych ponad 1500 obywateli tego kraju. Z kolei w bliźniaczym serwisie rosyjskim Molotok.ru (również należącym do Grupy Allegro) swojego konta miało zarejestrowanych ponad 2 tysiące Kazachów.

Białoruski i kazachski serwis Allegro wystartowały w wersjach beta 26 lutego. W tym czasie zarejestrowało się w nich po kilka tysięcy Użytkowników.

W obu serwisach wystawiono już po kilkadziesiąt tysięcy aukcji. Oba zarejestrowały ponad 150 tysięcy odwiedzin.

‑ Jak widać, Użytkownicy w obu tych krajach czekali na pojawienie się takiej oferty na rynku - dodaje Arkadiusz Wójkiewicz. - Sądzimy, iż będą to bardzo dynamicznie rozwijające się platformy handlowe.

Czytaj też:

pracaAllegro zniknie z sieci