Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Allegro.pl współpracuje z Ogniwo.net

Ogniwo.net to serwis typu business networking, który pomaga w nawiązaniu kontaktów zawodowych. Allegro nikomu przedstawiać nie trzeba. Obie firmy postanowiły się wzajemnie promować.

Allegro.pl i Ogniwo.net podpisały umowę o współpracy, dotyczącą wzajemnej promocji swoich usług.

Użytkownicy Ogniwo.net mogą bezpośrednio ze stron serwisu dokonywać transakcji na Allegro.pl, klikając w belkę umieszczoną w stopce każdej strony Ogniwo.net. Z kolei Allegro.pl będzie promować serwis Ogniwo.net na stronach kategorii Komputery i Fotografie.

- Celem współpracy z Ogniwo.net jest dla nas udostępnienie ciekawej funkcjonalności użytkownikom Allegro.pl. Serwisy tego typu są bardzo popularne w USA, w Polsce ich popularność dopiero się zaczyna - mówi Artur Brzęczkowski, dyrektor marketingu Allegro.pl.

Serwis ogniwo.net jest przykładem serwisu opartego na sieci zawodowych kontaktów. Użytkownicy mogą - poprzez istniejące już kontakty - zawrzeć znajomość ze znajomym znajomego. Zarejestrowanym użytkownikom serwis umożliwia dotarcie do osób o poszukiwanym profilu zawodowym: pracujących w określonej branży, firmie, kończących wybrane uczelnie. Choć serwis ogniwo.net twierdzi, że jest największym tego typu serwisem w Polsce, brak jest danych o nim w wynikach Megapanelu.

Inne tego typu serwisy "business networkingowe" to LinkedIn.com, który może się pochwalić liczbą około 4,8 mln użytkowników na świecie czy BizWiz.com, który działa w 186 krajach łącząc pracowników 300 tys. firm.