AlleWakacje na Allegro

Oferta turystycznego serwisu AlleWakacje dostępna jest na stronach największej polskiej platformy handlowej.

Cztery miesiące po starcie, AlleWakacje.pl zostały zintegrowane z największym serwisem grupy QXL Poland - platformą Allegro.

W związku z tym w Allegro.pl utworzono nową kategorię: "Wakacje", na której oprócz ofert serwisu AlleWakacje.pl znajdują się też propozycje wyjazdów zamieszczane dotychczas w kategorii "Sport i turystyka".

AlleWakacje na Allegro

Obecność ofert AlleWakacji na stronach Allegro zapewni im szerszy odbiór i tym samym wpłynie zapewne na dalszy rozwój serwisu - zapewnia Katarzyna Nowaczyk, kierownik projektu.

Oferty AlleWakacji, prezentowane w nowej kategorii na Allegro są wyróżnione ikonką serwisu. Zniknęła natomiast znajdująca się tam dotychczas kolumna "Z dostawą" - zamiast niej pojawiła się "Długość pobytu". Po kliknięciu w tytuł oferty, użytkownik zostaje przekierowany na jej macierzystą stronę - czyli do serwisu AlleWakacje.pl, gdzie może zapoznać się z całą treścią ogłoszenia.

Działa też wyszukiwarka kategorii "Wakacje" za pomocą której znaleźć można zaimportowanych oferty oraz dodatkowo filtrować je pomocą specjalnych kategorii (standard pokoju, rodzaj pokoju czy wyżywienia).

AlleWakacje zapowiadają wprowadzenie w przeciągu najbliższych miesięcy nowej usługi polegającej na wystawianiu ogłoszeniowych ofert turystycznych przez biura oraz osoby indywidualne. Będą one widoczne również w kategorii "Wakacje" Allegro.pl.

Źródło: http://media.allegro.pl