AliorSync partnerem PayPal

Wirtualny bank kierujący swoje usługi do internautów nawiązuje współpracę z międzynarodowym systemem elektronycznych płatności oferującym miedzy innymi przesyłanie pieniędzy e-mailem.

AliorSync jest kolejnym bankiem, który podejmuje współpracę z PayPal. W ramach dostępnych usług możliwe będzie realizowane natychmiast zasilenie konta PayPal, które umożliwia wykonanie wszystkich oferowanych przez system czynności - od opłaty w sklepie internetowym, przez mikropłatności, po przesłanie pieniędzy mailem, bez potrzeby podawania danych odbiorcy.

Do kontrolowania stanu konta PayPal nie będzie konieczne opuszczanie platformy AliorSync. To pierwszy polski bank oferującym tak ścisłe powiązanie z platformą PayPal. Płatności będzie można realizować zarówno z komputera stacjonarnego jak i urządzeń mobilnych.

System płatności PayPal ma w tej chwili ponad 110 milionów aktywnych kont i jest dostępny 190 krajach, w tym w Polsce. System oferuje błyskawiczne płatności internetowe za pomocą specjalnego konta doładowywanego przelewem lub poprzez kartę kredytową lub rachunek bankowy.

AliorSync jest wirtualnym oddziałem Alior Banku, sierowanym do osób aktywnych w sieci. Z usług banku skorzystało do tej pory 60 tys. klientów.