Alemodelki.pl: WP o modelingu w sposób kompleksowy

WP uruchomiła nowy serwis poświęcony najpiękniejszym kobietom świata, w którym znaleźć można m.in. galerie zdjęć najsłynniejszych modelek z ich biografiami, informacje ze świata mody, opisy agencji zajmujących się kreowaniem kanonów mody i urody. Internauci mogą też w serwisie tworzyć własne rankingi top modelek.

Celem kolejnego internetowego projektu Wirtulanej Polskihttp://alemodelki.pl jest dostarczenie kompleksowej informacji o branży modellingu w kraju i na świecie. Witryna adresowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn zainteresowanych najnowszymi trendami w modzie.

Serwis oferuje m. in. newsy ze świata Haute Couture oraz pokazy wideo, organizowane przez takie domy mody, jak Hause Holland, Celine, Burberry, Chloe, Versace, Dior. Na internautów czekają pełne informacje z o najękniejszych top modelkach: życiorysy, wiek, wymiary, stan cywilny oraz oczywiście galerie fotografii.

Alemodelki.pl: WP o modelingu w sposób kompleksowy

Witryna docelowo ma stać się katalogiem, gdzie znajdą się informacje o wszystkich modelkach światowej sławy - mówi Piotr Maślak, Kierownik Projektu. Planujemy także uruchomienie kategorii społecznościowej z myślą o młodych kobietach, które, marząc o karierze na wybiegu, będą mogły pochwalić się swoimi zdjęciami i profilami - dodaje Piotr Maślak.

Dla osób zainteresowanych karierą w zawodzie modela/modelki, stworzono bazę największych światowych agencji, które zajmują się pozyskiwaniem nowych twarzy oraz ich dalszą karierą.

Serwis daje także internautom możliwość oceny modelek - rankingi prezentowane są w odsłonach dziennych, tygodniowych, a w przyszłości - wszechczasów.

Źródło: http://dlaprasy.wp.pl