Agora z własnym biurem reklamy internetowej na Ukrainie

Biuro reklamy internetowej AdBroker będzie się zajmowało sprzedażą powierzchni reklamowej serwisów należących do Agory Ukraina oraz jej partnerów zewnętrznych.

W ofercie Adbrokera znajdą się kampanie reklamowe w popularnych serwisach internetowych w różnych grupach tematycznych (m.in. informacyjnych, biznesowych, finansowych, motoryzacyjnych, sportowych i rozrywkowo-lifestylowych). Wszystkie serwisy objęte są badaniem GemiusAudience, które dostarcza szczegółowych danych na temat oglądalności i profilu ich użytkowników umożliwiających precyzyjne dotarcie z przekazem do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Dla klientów z Ukrainy Adbroker służy pośrednictwem w zakupie powierzchni reklamowych w serwisach należących do Agory oraz innych polskich serwisów. Klienci z rynku polskiego zainteresowani reklamowaniem się "za wschodnią granicą" mogą skorzystać z pośrednictwa AdBrokera w realizowaniu kampanii wykorzystujących popularne serwisy internetowe na Ukrainie.

To kolejny etap rozwoju naszej działalności na Ukrainie. Wierzymy, że atrakcyjne grupy docelowe i szeroka oferta popularnych serwisów tematycznych, których zasięg oferujemy, spotkają się z zainteresowaniem klientów na Ukrainie - powiedział Marcin Szymczak zarządzający spółką Agora Ukraina.

Spółka Agora Ukraina została powołana przez Agorę SA w maju 2007 r. Dotychczasowe projekty ukraińskiej spółki to serwis Blox.ua (start w styczniu 2008) oraz uruchomiony niedawno portal z grami online ChikiDriki.com.ua.

Źródło: http://www.agora.pl