Agora uruchomiła konkurencję dla Pudelka

Pion Internet Agora S.A. wprowadził nowy serwis - Plotek.pl, który zawiera, jak sama nazwa wskazuje, plotki z życia gwiazd. Serwis przypomina witryny o2.pl - Pudelka i Egoistów.

"Max Kolonko i jego nowa dziewczyna", "Doda uczy się jeździć", takich nagłówków jeszcze niedawno nie można było znaleźć na portalu Gazeta.pl. Pojawiły się na początku tego tygodnia, wraz uruchomieniem nowego serwisu Plotek.pl.

Po reorganizacji treści i odświeżeniu strony głównej, Gazeta.pl dokonała kolejnego kroku by portal stał się bardziej "life-style'owy" i uruchomiła pod oddzielną domeną nowy serwis - "Plotek.pl - pełen plotek i anegdotek".

- Nasi użytkownicy też lubią się pobawić i poczytać o Britney Spears i Dodzie. To teraz mogą to zrobić u nas. Nie ma w tym jakiejś głębszej filozofii - mówi Paweł Wujec, dyrektor serwisów wertykalnych w portalu Gazeta.pl.

Agora uruchomiła konkurencję dla Pudelka

Serwis został stworzony we współpracy z agencją interaktywną Tribal DDB, odpowiedzialną za koncepcję, architekturę informacji oraz konsultacje merytoryczne.

http://www.plotek.pl