Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Agora podbija światowy rynek? Ruszył nowy serwis społecznościowy

Koncepcja portalu społecznościowego opiera się na integracji z serwisem geolokalizacyjnym Foursquare. Dzięki niemu będzie można poznać nowych przyjaciół. Docelowo Agora chce aby ludzie korzystali z serwisu jak ze "społecznościowego kalendarza", który uprości harmonogramy spotkań.

Agora podbija światowy rynek? Ruszył nowy serwis społecznościowy
Wiemy, że już na starcie serwis będzie działał również w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. W dużych miastach takich jak Londyn i Nowy Jork to może być doskonałe narzędzie do networkingu. W powstawanie Agory zaangażował się również nowojorski twórca aplikacji Pierre Valade.

Jak to działa? To proste - wystarczy na przykład zameldować się w barze, a serwis od razu sprawdzi, kto jeszcze jest w nim zameldowany i jakie ma zainteresowania, a następnie wyśle powiadomienie sugerujące z kim warto porozmawiać. Agora działa we współpracy z Forsquare od lutego br.