Agora nawiązuje współpracę z Bankier.pl

Agora S.A. podpisała umowę strategiczną z Bankier.pl S.A. dotyczącą współpracy pomiędzy należącym do Agory serwisem rekrutacyjnym dla branży finansowej Jobspot.pl, a czołowym portalem finansowym Bankier.pl.

Efektem współpracy jest serwis www.praca.bankier.pl, który jest skierowany do specjalistów z branży finansowej. W serwisie tym publikowane są ogłoszenia pochodzące z serwisów rekrutacyjnych Jobspot.pl oraz GazetaPraca.pl należących do Agora S.A., jednego z liderów w tym segmencie.

"Bankier.pl od wielu lat postrzegany jest jako lider finansowego segmentu internetu i nowy serwis dla tej kategorii rynku znacząco wzmocni pozycję naszego portalu" - twierdzi Roman Bryś, członek zarządu Bankier.pl S.A. "W przeciwieństwie do innych portali finansowych nie będziemy publikować ogłoszeń niedopasowanych do profilu branży finansowej. Szanujemy czas naszych użytkowników i chcemy dostarczać im tylko treści odpowiadające ich zainteresowaniom" - dodaje Roman Bryś.

Agora S.A. wierzy, że dzięki współpracy z Bankier.pl zdecydowanie zwiększy zasięg i wzmocni efektywność ogłoszeniową zarówno pierwszego serwisu rekrutacyjnego dla finansistów Jobspot.pl, jak i ofert dotyczących stanowisk finansowych z GazetaPraca.pl.

Umowa z Bankier.pl to już drugi, w ciągu ostatniego miesiąca, strategiczny alians zawarty przez Agorę w celu budowania efektywności ofert pracy publikowanych w serwisach rekrutacyjnych należących tej do Spółki. Pierwszy zawarto z IDG.pl - największym portalem technologicznym w Polsce. W ten sposób powstał serwis www.praca.idg.pl.